Muži - 2.liga 
 
  1. kolo: Vajnory – Malacky 26:31, Cífer – Piešťany B 37:27, HC DAC D. Streda – DAC D. Streda 26:18, ŠKP C – Lehota 25:19, HK Šaľa –Dubnica 23:33 (11:14).
  2. kolo:
Malacky - Stupava 28:26, Lehota - Šaľa 26:12 (13:7), HK DAC D. Streda - ŠKP BA C 25:30, Piešťany B - HK HC DAC 24:37 Vajnory - Cífer 21:25.   
  3. kolo:
Cífer - Malacky 15:29, HK HC DAC - Vajnory 30:23, ŠKP BA C - Piešťany 32:21, Šaľa HK - DAC D. Streda 26:18, Stupava - Dubnica 16:22.
  4. kolo: Malacky - Dubnica 29:22, Lehota - Stupava 23:19 (14:8), Piešťany - Šaľa 22:24 (13:11),Vajnory - ŠKP BA C 22:37 (8:22), Cífer - HK HC DAC 27:23. 
  5. kolo: HK HC DAC - Malacky 23:30, ŠKP BA C - Cífer 41:23 , Dubnica - Lehota 26:17 (12:10), Šaľa - Vajnory 24:21, Stupava - HK DAC D. Streda 26:13.   
  6. kolo: HK DAC D. Streda - Dubnica 21:25, Malacky - Lehota 29:22, Piešťany B - Stupava 20:30, Cífer - Šaľa 21:27 (14:11), HK HC DAC - ŠKP BA C 26 :27.
  7. kolo: ŠKP BA C - Malacky 22:27 , Lehota - HK DAC D. Streda 31:20 (13:8), Šaľa - HK HC DAC 26:25, Stupava - Vajnory 26:19, Dubnica - Piešťany B 29 :14.
  8. kolo: Malacky - HK DAC D. Streda 41:25 , Piešťany B - Lehota  19:36 (11:20), Vajnory - Dubnica 19:34 , Cífer - Stupava 19:26, ŠKP BA C - Šaľa 31:25.
  9. kolo: Lehota - Vajnory 34:21 (14:8) , Dubnica - Cífer 30:21, Šaľa - Malacky 22:17, Stupava - HK HC DAC 32:21, HK DAC D. Streda - Piešťany B 24:24.
10. kolo: Malacky - Piešťany B 36:27, Vajnory - HK DAC D. Streda 30:27, Cífer - Lehota 32:33 (10:14)HK HC DAC - Dubnica 26:21, ŠKP BA C - Stupava 22:23.
11. kolo: Stupava - HK Šaľa 32:26, Dubnica - ŠKP BA C 30:24, Lehota - HK HC DAC  27:20  (15:10), HK DAC D. Streda - Cífer 26:20, Piešťany B - Vajnory 31:24.

12. kolo: Malacky - Vajnory 42:15, Piešťany B -  Cífer 26:28, HK DAC D. Streda - HK HC DAC 19:20, Lehota - ŠKP C 29:31 (11:14), Dubnica - HK Šaľa 25:21.
13. kolo: Stupava - Malacky 19:25, Šaľa - Lehota 26:19 (12:8), ŠKP BA C - HK DAC D. Streda 42:18, HK HC DAC - Piešťany B 32:26, Cífer - Vajnory 36:24. 
14. kolo: Malacky - Cífer 50:26, Vajnory - HK HC DAC 18:26, Piešťany - ŠKP BA C  26:43, DAC D. Streda - Šaľa HK 19:22, Dubnica - Stupava 18:16. Lehota voľno
15. kolo: Dubnica - Malacky 25:25, Stupava - Lehota  37:12 (13:9), Šaľa - Piešťany B 19:24, ŠKP BA C - Vajnory 39:22, HK HC DAC - Cífer 27:13.
16. kolo: Malacky - HK HC DAC 40:22, Cífer - ŠKP BA C 25:41, Lehota - Dubnica 25:26 (12:17), Vajnory - Šaľa 22:30, HK DAC D. Streda - Stupava  19:27.
17. kolo: Dubnica - HK DAC D. Streda  34:19, Lehota - Malacky 30:28 (16:11), Stupava - Piešťany B  23
:22, Šaľa - Cífer 35:20,  ŠKP BA C - HK HC DAC 36 :21.
18. kolo: Malacky - ŠKP BA C 28:35 HK DAC D. Streda - Lehota 25:20 (12:13), HK HC DAC - Šaľa 22:28, Vajnory - Stupava 22:27, Piešťany B - Dubnica 17 :23.
19. kolo: HK DAC D. Streda - Malacky 18:40 , Lehota - Piešťany B  26:20 (13:7), Dubnica - Vajnory 46:17 , Stupava - Cífer 32:13, Šaľa - ŠKP BA C 22:23.
20. kolo: Vajnory -  Lehota 24:25 (11:12), Cífer - Dubnica 25:37, Malacky - Šaľa 10:00 kont, HK HC DAC - Stupava 24:21, Piešťany B - HK DAC D. Streda  25:18.
21. kolo: Piešťany B - Malacky 18:37, HK DAC D. Streda - Vajnory 23:21, Lehota - Cífer 42:32 (22:15), Dubnica - HK HC DAC 10:0 kont., Stupava - ŠKP BA C 18:29.
22. kolo: HK Šaľa - Stupava 25:31, ŠKP BA C - Dubnica 22:22, HK HC DAC - Lehota 25:23 (13:11), Cífer - HK DAC D. Streda 33:11, Vajnory - Piešťany B 21:22.


Konečná tabuľka:    
 

1.
ŠKHá Dubnica n.V.
20
16
2
2
538:397
34
2.
ŠKP Bratislava "C"
20
16
1
3
632:472
33
3.
TJ Strojár Malacky
20
16
1
3
622:438
33
4.
Tatran Stupava
20
13
0
7
510:422
26
5.
TJ Banik Lehota p.V.
20
11
0
9
519:496
22
6.
HKM Rondis Šaľa
20
11
0
9
462:461
22
7.
HK HC DAC D.Streda
20
10
0
10
476:484
20
8.
TJ Sokol ZHZ Cífer 
20
6
0
14
491:608
12
9.
MKH Piešťany "B"
20
4
1
15
455:582
9
10.
HK DAC Dun. Streda
20
3
1
16
406:563
7
11.
HK Vajnory
20
1
0
18
432:615
2

TOPlist