OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Opis fotky nie je k dispozícii.

Sezóna 2021/2022 a naše  staršie žiačky yes

Vďaka kvalitnej hre, huževnatosti a vytrvalosti sa naše dievčatá prebojovali semifinálovými kolami, keď zdolali Trebišov aj Prešov a len 2 góly nás delili od finálovej 4. V B-finále sme sa stretli s družstvami Dunajskej Stredy a Stupavy. Napriek veľkej snahe a bojovnosti sme nakoniec na Majstrovstvách Slovenska starších žiačok obsadili 8. miesto . Tento výsledok je veľkým úspechom a sme na dievčatá veľmi hrdí.

Veľká gratulácia a poďakovanie našim hráčkam, trénerovi aj celému realizačnému tímu. BRAVOOO

10.12.2012 – Hádzanársky ples .... vo februári !!!
Výbor HO TJ Baník oznamuje, že dňa 2.februára 2013 usporiada "Hádzanársky ples" v požiarnej zbrojnici, záujemci sa môžu prihlásiť najneskôr do 10.januára 2013 u predsedu HO Ing. Jozefa Pokorného alebo na email: handballehota@zoznam.sk
Všetci ste srdečne vítaní !!!

16.11.2012 - L.Jakubisová a P. Kováčiková nominované trénerom P.Sabatkom  pre
kvalifikáciu na MS 2013 ....

Hlavný kouč hádzanárskej reprezentácie žien Slovenska Peter Sabadka oznámil nomináciu na sústredenie v Partizánskom pred I. fázou kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2013 v Srbsku. Vo výbere je 19 hráčok, z toho 7 legionárok. Káder tvoria tri brankárky, tri pivotky, päť krídelníčok a osem spojok. Medzi nominovanými hráčkami chýba zranená pivotka majstrovskej Iuventy Michalovce

Patrícia Wollingerová, do národného tímu sa vracia skúsená ľavoruká hráčka Lýdia Jakubisová z nemeckého Thüringer HC, ktorá absentovala na predchádzajúcich reprezentačných akciách.Slovenky majú zraz naplánovaný na 25. novembra, kvalifikačný turnaj 1. skupiny sa za účasti tímov SR, Švajčiarska, Grécka a Fínska uskutoční v termíne 30. 11. - 2. 12. 2013 vo vynovenej športovej hale v Partizánskom. Sabadkove zverenky budú hrať svoje zápasy od 18.00 h, v piatok nastúpia proti Grékyniam, v sobotu si zmerajú sily s Fínkami a na záver sa predstavia proti Švajčiarkam. Do budúcoročnej II. fázy kvalifikácie (play-off) postúpi iba víťaz.

Nominácia hádzanárok SR na sústredenie v Partizánskom pred I. fázou kvalifikácie MS žien 2013:
Brankárky: Martina Túrociová (HK Slovan Duslo Šaľa), Adriana Medveďová (Iuventa Michalovce), Simona Súlovská (HK Danlog Partizánske)
Pivotky: Ivana Trochtová (HK Slovan Duslo Šaľa), Michaela Kovaličková (Iuventa Michalovce), Eva Minárčiková (HK Danlog Partizánske)
Krídelníčky: Dagmar Stuparičová (SV Union Halle-Neustadt/Nem.), Simona Pileková (SG BBM Bietigheim/Nem.), Petronela Kováčiková (TV Grenzach/Nem.), Lucia Súkenníková (HK Slovan Duslo Šaľa), Zuzana Janšáková (HK Danlog Partizánske)
Spojky: Lýdia Jakubisová (Thüringer HC/Nem.), Alžbeta Tóthová, Katarína Dubajová (obe DHC Sokol Poruba/ČR), Monika Rajnohová (HK Britterm Veselí nad Moravou/ČR), Alžbeta Polláková (ŠKP Piccard Senec), Simona Szarková (HK Slovan Duslo Šaľa), Klaudia Michnová (HK Danlog Partizánske), Marianna Rebičová (Iuventa Michalovce)

SITA

27.10.2012 – Žiaci na štvrtom turnaji porazili považskobystrické béčko ....

Ženy 2.liga nedeľa 28.október 2012 – ŠH Kolárovo

HŠK 74 KOLÁROVO - TJ Baník LEHOTA p/Vtáč. 39:11 (19:07) zostava TJ Baník : S.Tirindová (Posová) – T.Ujcseková 3, N.Pokorná 2/1, G.Moniaková 1, A.Pánisová 1, I.Matejovičová 2, N.Lacková 2, Z.Šestáková, ..... tréner – Ing.Jozef Pokorný ..... rozhodcovia - L.Majstríková, Z.Oťapka , hostky 7m hody 1/1.

Mladší žiaci sobota 27.október 2012 – City aréna Prievidza
LEHOTA p/Vtáč. -  MŠK P.BYSTRICA „A“  07:23 (04:10) zostava TJ Baník: Michal Michalovič, Juraj Cipov - Alex Pastierik, Dávid Očenáš, Alex Turčan, Adam Fusík, Jozef Pokorný 1, Dávid Hájovský 3, Martin Trgina, Matej Čaraj 1, Róbert Žigo 2, Matúš Kanianský, Milan Šnirc. Tréneri – Jozef Čaraj, Ing.Peter Zaťko ..... rozhodca - Z.Oťapka ...  domáci 7m hody 0/0.
Lehoťania sa od začiatku zápasu nebojácne pustili do súboja s favoritom a dokonca dva krát v 1.polčase viedli. Skúsený súper postupne ovládol hru a bezpečne zvíťazil. Domáce družstvo však odohralo bojovný a sympatický zápas, najmä v obrane podalo zlepšený výkon.

LEHOTA p/Vtáč. -  MŠK P.BYSTRICA „B“  20:11 (11:04) zostava TJ Baník: Michal Michalovič, Juraj Cipov - Alex Pastierik, Dávid Očenáš, Alex Turčan, Adam Fusík, Jozef Pokorný 6, Dávid Hájovský 9, Martin Trgina, Matej Čaraj 2, Róbert Žigo 3, Matúš Kanianský, Milan Šnirc. Tréneri – Jozef Čaraj, Ing.Peter Zaťko ..... rozhodca - M.Nagy ...  domáci 7m hody 1/0.
V druhom zápase sa domáci team od začiatku strelecky prasadzoval, postupne zvyšoval svoj náskok. Už do polčasu viedol sedem gólovým rozdielom. Trénerska dvojica Jozef Čaraj, Ing.Peter Zaťko postupne dala príležitosť všetkým hráčom, čo súper využil na zníženie skóre. Mladí Lehoľania zaslúžene vyhrali a prvý krát porazili považskobystrické družstvo.

viac foto .....

22.10.2012 – Výhra žien v dramatickom zápase s Detvou, muži s tesnou prehrou, žiaci mali voľno....
Ženy 2.liga nedeľa 21.október 2012 – areál TJ Baník
TJ Baník LEHOTA p/Vtáč. - ŠK Hádzaná DETVA   21:20 (09:09) zostava TJ Baník : S.Tirindová (Posová) – Z.Godálová 5/2, T.Ujcseková 2, N.Pokorná 4, G.Moniaková 1, A.Pánisová 5/1, Z.Žideková 3, I.Matejovičová 1, Michaela Píšová, Martina Píšová, R.Iliášová, tréner – Ing.Jozef Pokorný ..... rozhodcovia - S.Klieštiková , L.Majstríková   ........  domáce 7m hody 5/3.
Zápas bol od začiatku vyrovnaný. V prvom polčase mali miernu prevanu dievčatá spod Poľany, keď tesne vyhrávali až do konca 1.polčasu, do kabín však odchádzali obe družstvá s remízou. V druhom polčase mali mierne navrch domáce hráčky a o víťazstve rozhodli až v samom závere dramatického zápasu.

Muži 2.liga nedeľa 21.október 2012 – areál TJ Baník

TJ Baník LEHOTA p/Vtáč.  –  HK Tatran Stupava B 23:25  (10:11) zostava TJ Baník : J.Cipov - Š.Hanzel 1, T.Homola 2, P.Sedlák 2, M.Herchl 7, T.Pekárek 4/1, P.Fantura, P.Krausko 3, N.Feješ 4, hrajúci tréner - Š.Hanzel,  rozhodcovia – S.Klieštiková, L.Majstríková   ........  domáci 7m.hody 1/1, Priebeh zápasu bol takmer rovnaký ako zápas žien, ale z víťazstva sa tentokrát tešili šťastnejší hostia.

16.10.2012 – Mladí baníci v Športcentre na 100%, muži a ženy bez bodov...
Muži 2.liga nedeľa 14.október 2012 – ŠH Dubnica n/V
HK DUBNICA n/V - TJ Baník LEHOTA p/Vtáč. 36:19 (18:10)

Ženy 2.liga nedeľa 14.október 2012 – ŠH Topoľčany
ŠKP TOPOĽČANY - TJ Baník LEHOTA p/Vtáč. 48:15 (27:04) zostava TJ Baník : S.Tirindová – N.Pokorná 4/1, G.Moniaková 2, N.Lacková, R.Iliašová, Martina Píšová, Michaela Píšová,  A.Pánisová 3/2, D.Marečeková, I.Matejovičová 1, Z.Cipovová 5, tréner – Ing.Jozef Pokorný ..... rozhodcovia - Ing,M.Macko, M.Nagy   ........  hostky 7m hody 4/3.
"Nastúpili sme bez Kmeťovej, Godálovej, Židekovej, Ujcsekovej, Šestákovej, Hološkovej, Ďurinovej a ďalších mladých hráčiek. Prvý polčas bol s našej strany úplné odovzdaný ( možno aj tým že sme prišli presne o pol 11 - viac ako 3/4 hodiny sme boli v dopravnej zápche v Partizánskom), protiútok za protiútokom, časté technické chyby a odovzdávanie prihrávok priamo do rúk súpera. Do 13 min. 2.polčasu bol scénar hry rovnaký, až potom sa výkon družstva zlepšil. Už bolo menej zlých prihrávok, a aj sme začali premienať šance a posledných 5 minút sme vyhrali 5:2. Naša streľba bola však asi 20 % a to S Tirindová mala 16 zákrokov. Paradoxom je, že na postavenú obranu nám dal súper iba 6 gólov. Ďalej už nie je čo hodnotiť, vymazať zápas z pamäti a ísť ďalej", povedal po zápase tréner TJ Baník Ing.J.Pokorný.

Mladší žiaci nedeľa 14.október 2012 – Športcentrum Bojnice
LEHOTA p/Vtáč. - MHáK Martin "A" 16:14 (08:05) zostava TJ Baník: Michal Michalovič, Juraj Cipov - Adam Fusík, Jozef Pokorný 6, Dávid Hájovský 4, Martin Trgina, Matej Čaraj 2, Róbert Žigo, Matúš Kanianský, Milan Šnirc 4. tréneri – Jozef Čaraj, Ing.Peter Zaťko  ..... rozhodcovia - F.Jelínek   ........  domáci 7m hody 5/2.
Celý zápas mali naši mladí baníci miernu prevahu, keď využívali výškovú prevahu hlavne v obrane na užšom ihrisku (hralo sa v Športcentre v Bojniciach). Ale aj hostia predviedli niekoľko veľmi pekných nacvičených kombinácií, ktoré skončili gólmi. Naši žiaci sa presadili nielen na spojkách, ale aj veľmi účinne využívali hru cez pivota ( Milan Šnirc ) a  oporou bol aj brankár Michal Michalovič.

LEHOTA p/Vtáč. - MHáK Martin "B" 28:27 (15:09) zostava TJ Baník: Michal Michalovič, Juraj Cipov - Adam Fusík, Jozef Pokorný 11, Dávid Hájovský 6, Martin Trgina, Matej Čaraj 5, Róbert Žigo 3, Matúš Kanianský, Milan Šnirc 3. tréneri – Jozef Čaraj, Ing.Peter Zaťko  ..... rozhodcovia - F.Jelínek   ........  domáci 7m hody 0/0.
"Zápas bol ako na hojdačke, v 11.min. sme vyhrávali 8:0, keď sa nevedeli presadiť strelci súpera. Polčas sme vyhrali ešte o 6 gólov. V 2. polčase však začal strelecký koncert obidvoch spojok hostí, ktorí obrátili stav stretnutia vo svoj prospech. Najskôr vyhrávali o 3 góly a potom až o 5 gólov. Následne sa ujala osobná obrana na oboch strelcov a súper nedal gól až do konca stretnutia a naši hráči 6 gólmi otočili výsledok a zaslúžene sme zvíťazili.", povedal po zápase tréner domácich J.Čaraj. Na tútu kategóriu padlo v zápase až neskutočne veľa gólov 55 za 40 minút. V domácom drese exceloval Jozef Pokorný autor 11 gólov, v drese Martina zahviezdili Tibor Hurta - 15gólov a Dominik Gavencký - 12gólov, jediný strelci družstva z Turca. Tabuľka po 3.turnaji .....  klikni tu!

07.10.2012 – Víkend bez bodov pre baníkov, ženy odohrali zápas v Partizánskom, žiaci mali voľno....
Muži 2.liga nedeľa 07.október 2012 – areál TJ Baník
TJ Baník LEHOTA p/Vtáč.  –  HK VAJNORY 17:19  (07:11) zostava TJ Baník : P.Oršula,
J.Cipov - Š.Hanzel 3, P.Homola 5/1, T.Homola 1, M.Pastierik 4, M.Herchl 1, R.Morovič 1, P.Fantura, P.Krausko 1, B.Cipov 1, hrajúci tréner - Š.Hanzel,  rozhodcovia – Chebeňová, Pojezdálová   ........  domáci 7m.hody 1/1
Počasie tento krát neprialo dobrej hádzanej na otvorenom asfaltovom ihrisku v Lehote. Zápas sa odohral v dáždivom počasí. Nepriaznivým podmienkam sa lepšie prispôsobili hostia, ktorí trestali každú chybu, každú stratu lopty, každú nepremenenú šancu rýchlym protiútokom a nebyť zákrokov brankára Paľa Oršulu, rozdiel skóre by bol vyšší. Hostia viedli od 1.minúty až  do konca zápasu, len v 6.min 2.polčasu domácim baníkom podarilo nakrátko vyrovnať stav na 12:12.

Ženy 2.liga nedeľa 07.október 2012 – ŠH Partizánske
TJ Baník LEHOTA p/Vtáč. - HK Piccard SENEC   25:31 (14:18) zostava TJ Baník : M.Kmeťová, S.Tirindová (Posová) – Z.Godálová (Bahýlová) 7, Z.Šestáková, T.Ujcseková 4/1, E.Ďurinová, N.Pokorná 5/3, G.Moniaková 1, A.Pánisová 2, I.Hološková, Z.Žideková 5, I.Matejovičová, Z.Cipovová 1, tréner – Ing.Jozef Pokorný ..... rozhodcovia - Chebeňová, Pojezdálová   ........  domáce 7m hody 6/4.
Zápas so Sencom (favorit 2.ligy žien) bol pre zlé počasie preložený do ŠH Partizánske. Vo veľmi dobrom stretnutí sa nevedeli presadiť naše krídla, keď po ich neúspešných strelách mal súper  12 úspešne zakončených protiútokov. V 2.polčase sme znížili na 3 góly a po našich nevyužitých príležitostiach nám súper ušiel až na 8 gólov. V závere sa nám podarilo znížiť na rozdiel 6 gólov. Opäť treba pochváliť výkon brankárok.

29.09.2012 - Muži opäť bez bodu, družstvo žien neuspelo v Martine, žiaci priviezli                                  z P.Bystrice bod....
Muži 2.liga nedeľa 29.september 2012 – ŠH Modra
HáO TJ Slovan MODRA "B" – TJ Baník LEHOTA p/Vtáč.  31:29 (13:11) zostava Ľ.Cipov - Š.Hanzel 9, N.Feješ 3, M.Pastierik 7, M.Herchl 2, P.Sedlák 1, T.Pekárek 4, B.Cipov 3, tréner - Š.Hanzel,  rozhodcovia - M.Beňo, R.Sivák   ........  hostia 7m.hody 1/0
V 14. minúte 1.polčasu naše družstvo TJ Baník viedlo 8:2 a zdalo sa , že to bude jasný zápas v ich prospech. Domáci hráči zlepšenou hrou ešte do prestávky otočili stav vo svoj prospech a do šatne išli s výsledkom 13:11. Na začiatku druhého polčasu si modrania vypracovali až 4.gólový náskok, ktorý lehoťanci viac krát znížili až na rozdiel jedného gólu, ale domáci si tesný náskok udržali až do konca. V bránke TJ Baník sa po dlhšom čase objavil Ľ.Cipov a prezentoval sa veľmi dobrým výkonom, strelecky sa presadili najmä hrajúci tréner Š.Hanzel – 9 gólov a M.Pastierik 7.

Ženy 2.liga nedeľa 29.september 2012 - ŠH Martin
HK Slávia Medik MARTIN - TJ Baník LEHOTA p/Vtáč.  22:15 (11:08) zostava M.Kmeťová, S.Tirindová (Posová) - T.Ujcseková 4, E.Ďurinová 2, G.Moniaková 1, A.Pánisová 2, A.Gašparovičová, Z.Žideková 5, I.Matejovičová 1, Z.Cipovová , tréner – P.Pastierik  rozhodcovia - T.Landsfeld, M.Nagy   ........  hostky 7m.hody 5/0.
V zostave Baníka citeľne chýbala nová posila Z.Godálová (Bahýlová), nepresadila sa Z.Cipovová a hráčky TJ Baník nepremenili všetky ponúknuté 7m hody (5:0). Medičky odskočili na konci 1. polčasu na rozdiel 3 gólov a začiatkom 2.polčasu až na 6 gólov a zaslúžene v zápase zvíťazili. Od vyššej prehry naše družstvo zachránili obidve brankárky, najmä výborné zákroky S. Tirindovej, ktorá sa po materských povinnostiach vracia do výbornej formy.

Žiaci nedeľa 29.september 2012 – ŠH P.Bystrica
MŠK P.BYSTRICA„A“ - LEHOTA p/Vtáč.  38:06 (16:02) zostava M.Michalovič, J.Cipov - L.Zaťko, M.Trgina, M.Čaraj 4, R.Žigo 1, M.Kanianský, M.Šnirc 1.
MŠK P.BYSTRICA „B“ - LEHOTA p/Vtáč.  16:16 (08:07) zostava M.Michalovič, J.Cipov - L.Zaťko, M.Trgina, M.Čaraj 10, R.Žigo 4, M.Kanianský 1, M.Šnirc 1.

16.09.2012 - Muži s remízou, posilnené družstvo žien s jasnou výhrou ....
Muži nedeľa 23.september 2012 - areál TJ Baník
LEHOTA p/Vtáč. - DAC DUNAJSKÁ STREDA "B" 26:26 (13:13) zostava J.Cipov, P.Oršula - Š.Hanzel 5, N.Feješ 2, M.Pastierik 2, T.Homola 5, L.Šnirc 6, J.Václavík, P.Fantura 1, T.Pekárek 2, B.Cipov 3, tréner - Š.Hanzel, asistent - S.Buch....  rozhodcovia - T.Landsfeld, M.Nagy   ........  domáce 7m.hody 1/0

Ženy nedeľa 23.september 2012 - areál TJ Baník
LEHOTA p/Vtáč. - DRUŽSTEVNÍK LEHNICE 26:19 (13:11) zostava M.Kmeťová, S.Tirindová (Posová) - T.Ujcseková 3, E.Ďurinová, G.Moniaková 3, Z.Godálová (Bahýlová) 7,  A.Pánisová 2, N.Pokorná 2, N.Lacková, Z.Žideková 5, D.Marečeková, Z.Cipovová 5/2 , tréner - Ing.J.Pokorný  rozhodcovia - T.Landsfeld, M.Nagy   ........  domáce 7m.hody 7/2

Žiaci  -  voľno

08.09.2012 - Muži a mladší žiaci začali novú sezónu s prehrami ....
Muži sobota 08.september 2012 - hala Trnava
HBC TRNAVA - LEHOTA p/Vtáč.  43:20 (21:08) zostava M.Szabo, P.Oršula - Š.Hanzel 3, N.Feješ 7, M.Herchl 3, T.Homola 5, P.Sedlák, J.Václavík, T.Pekárek 2.

Muži sobota 16.september 2012 - ihrisko Cífer
TJ SOKOL CÍFER - LEHOTA p/Vtáč.  28:19 (14:09) zostava M.Szabo - Š.Hanzel 6, R.Morovič 1, M.Herchl 5, P.Fantura, P.Sedlák 4, J.Václavík, T.Pekárek 3.

Žiaci sobota 16.september 2012 - City aréna Prievidza
HK KÚPELE BOJNICE - LEHOTA p/Vtáč.  20:05 (08:01) zostava M.Michalovič - L.Zaťko, M.Trgiňa,  A.Fusík, R.Žigo 2, M.Kanianský, J.Pokorný 3.
LEHOTA p/Vtáč. - MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO  06:09 (06:08) zostava M.Michalovič - L.Zaťko, M.Trgiňa 1,  A.Fusík, R.Žigo 1, M.Kanianský, J.Pokorný 2, M.Čaraj 2.

15.05.2012 - V Lehniciach ženy uspokojili hrou iba v prvom polčase, muži s remízou
Muži sobota 12.máj 2012 - hala Pezinok  ......   viac foto
HK Vajnory BA - Lehota p/Vtáč.  23:23 (13:12) zostava M.Szabo - L.Šnirc, Š.Hanzel, N.Feješ, M.Herchl, L.Píš, J.Václavík, P.Fantura, T.Pekárek, J.Čaraj.
Muži nedeľa 13.máj 2012 - hala Pezinok
HK Vajnory "B" - TJ Baník  Lehota p/Vtáč.  21:25 (08:11) zostava M.Szabo - Š.Hanzel, T.Homola, L.Šnirc, N.Feješ, M.Herchl, L.Píš, J.Václavík, P.Fantura, T.Pekárek.

Ženy nedeľa 13.máj 2012 - asfaltové ihrisko Lehnice. Zápas sa pre lehotianky nezačal dobre a už v 4 min. prehrávali 3:0, zlepšenou obranou však stav zápasu otočili a v 22 min. na sveteľnej tabuli svietil stav 9:9. Následne domáce družstvo išlo do vedenia 10:9, hostky nepremenili dve vyložené šance a tak domáce hráčky polčas vyhrali 13:10. Od prvej minúty druhého polčasu existovalo na ihrisku už len jedno družstvo a to domáce. Družstvo Lehoty nechalo bojovnosť v šatni, nepochopiteľne prestalo hrať, nepomohli ani početné striedania ani márne hecovanie hráčky T.Ujceskovej (najlepšia hráčka hostiek) smerom k svojím spoluhráčkam. Domáce hráčky úplne ovládli hru a zaslúžene zvíťazili rozdielom 14 gólov.
Družstevník Lehnice -  TJ Baník  Lehota pod Vtáčnikom 28:14 (13:10) góly a zostava TJ Baník: M.Kmeťová - T.Ujcseková 5, E.Ďurinová 5, G.Moniaková 1, A.Gašparovičová 1, A.Pánisová 1, Z.Šebestová 1, R.Iliášová, Michaela Píšová, R.Dorotíková,  I.Matejovičová, M.Mičíková   ....   rozhodcovia - N.Dubaiová, L.Pavešicová.

11.05.2012 - Oficiálny prechod prípravky žiakov ZŠ Lehota pod Vtáčnikom do kategórie                                    mladších žiakov HK Lehota pod Vtáčnikom ......
V úzkej spolupráci hádzanárskych oddielov TJ Baník Lehota p/V a HK Kúpele Bojnice sa dnes štvrtok 11.05.2012 uskutočnilo prvé oficiálne stretnutie mladších žiakov novovytvoreného družstva HK Lehota pod Vtáčnikom. Zápas sa odohral na zelenom multifunkčnom ihrisku pri Základnej škole v Bojniciach.Týmto zápasom družstvo prípravky žiakov ZŠ Lehota pod Vtáčnikom, vedené trénermi Jozefom Čarajom a Ing. Petrom Zaťkom plynule prešlo do kategórie mladších žiakov  ......... čítaj viac.

viac foto.......

07.05.2012 - Ženy doma s jednogólovou prehrou, muži z Cífera s deväťgólovým deficitom

TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Medik Martin  18:19 (7:9) , zostava góly TJ Baník: Z.Šebestová - T.Ujcseková 5, G.Moniaková 3, A.Pánisová 3, E.Ďurinová 3, I.Matejovičová 2, A.Gašparovičová 1, Z.Šestáková 1, R.Matejovičová, R.Dorotíková, N.Pokorná, S.Marečeková   ....   rozhodcovia - M.Nagy, B.Chrebeňová.

TJ Sokol Cífer -  TJ Baník  Lehota pod Vtáčnikom 34:25 (17:10), zostava góly TJ Baník: M.Szabo - Š.Hanzel 5, J.Václavík 5/4, N.Feješ 4, P.Sedlák 4, T.Pekárek 4/1,  M.Herchl 2, L.Píš 1, M.Hanzel ....   rozhodcovia - Strecký, Sivák.

29.04.2012 – Sobotňajší podvečer opäť s dvomi prehrami

Muži TJ Baník  Lehota pod Vtáčnikom sa predstavili na palubovke moderného gymnázia v Piešťanoch. Domáci tréner M.Nedorost pristupoval k zápasu veľmi zodpovedne, keďže v jesennom zápase odišiel z Lehoty s prehrou 32:27. Domácim vyšiel úvod zápasu, keď išli v 6 min. do vedenia 4:0, no Lehoťania za 3 minúty znížili na 4:3. Od tohto stavu až do konca  polčasu bola hra vyrovnaná s polčasovým výsledkom 12:10. V 27 min. 1.polčasu sa nešťastne zranil tvorca hry B.Cipov , následne na začiatku 2.polčasu dostal M.Herchl ČK za nešťasný obranný zákrok. Domácim sa otvoril stred obrany, cez ktorý postupne zvyšovali svoj náskok, keďže striedajúci hráči nedokázali ubrániť tento post. Aj napriek bojovnému výkonu hráčov Lehoty až do konca zápasu, domáce Piešťany zvíťazili 29:23. V hosťujúcom družstve zaujal výborným výkonom T.Homola, autor 10 gólov.

MHK Piešťany - TJ Baník  Lehota pod Vtáčnikom 29:23 (12:10)  TJ Baník : M.Szabo - T.Homola 10, P.Fantura 4, V.Hurtiš 3, M.Herchl 3,  B.Cipov 2, T.Pekárek 1, J.Václavík, L.Píš, J.Čaraj  ....   rozhodcovia - M.Kica, Z.Briatka.

V druhom sobotňajšom zápase nastúpili ženy TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom v miestnej telocvični v Uhrovci. Zverenkyne trénera R Makýša od prvej minúty udávali tón zápasu a už po prvom polčase jasne viedli 19:7. V druhom polčase náskok ešte zvýšili a jasne v tomto zápase dominovali s výsledkom 38:10.

HK Catrans Uhrovec-TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 38:10 (19:7) zostava TJ Baník: M.Kmeťová - N.Pokorná 5, G.Moniaková 2, R.Iliášová 2, Z.Šestáková 1,A.Pánisová, A.Gašparovičová, Michaela Píšová, Martina Píšová, Z.Šebestová, M.Mičíková   ....   rozhodcovia - Čapek, Dvorský.

22.04.2012 - Výsledok  2.ligy žien a mužov

V nedeľnajšom zápase nastúpili ženy TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom v Detve na svoj tretí zápas 2.ligy žien proti domácemu družstvu ŠK Hádzaná Detva. Domáce hráčky predviedli dobrý výkon a po zásluhe zvíťazili.

ŠK Hádzaná Detva - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 27:7 (13:2) zostava TJ Baník:  M.Kmeťová, N.Hološková - A.Gašparovičová, G.Moniaková 1, R.Iliášová, A.Pánisová, Michaela Píšová, Martina Píšová, I.Hološková 2, Z.Šebestová 2, M.Mičíková, E.Ďurinová 1, T.Ujcseková 1,  ....   rozhodcovia - Haščík, Dvorský.

Muži TJ Baník  Lehota pod Vtáčnikom sa v druhom jarnom zápase predstavili na domácom asfaltovom povrchu proti družstvu ŠKP Bratislava "C", Prvý polčas bol herne vyrovnaný, v druhom však súper prevzal iniciatívu a zápas doviedol do víťazného konca.

TJ Baník  Lehota pod Vtáčnikom - ŠKP Bratislava "C" 21:28 (11:12) zostava TJ Baník : M.Szabo, P.Oršula - M.Herchl 5, L.Píš, M.Pastierik 2, P.Sedlák 2, J.Václavík 2, B.Cipov 2, Š.Hanzel 3, M.Hanzel, P.Fantura 1, T.Pekárek 4, ....   rozhodcovia - Čapek, Dvorský.

.........   viac foto

19.04.2012 - Dnes sa odohral turnaj prípraviek žiakov v minihádzanej na Základnej škole v                               Kanianke.......

smiley    sad  yes

(čítaj viac....) enlightened                                                                     (viac foto...)  angry

14.04.2012 - Výsledky  2.ligy mužov a žien          .........   viac foto
Muži TJ Baník  Lehota pod Vtáčnikom sa v prvom jarnom zápase predstavili na domácom asfaltovom povrchu proti družstvu ŠKHá Dubnica nad Váhom, ktoré prezimovalo na čele tabuľky 2.ligy mužov. Domáci však od prvej minúty predvádzali spoľahlivý, vyrovnaný a kolektívny výkon všetkých hráčov, podporený dobrým výkonom brankára M.Szaba. Svoje kombinácie pestro zakončovali zo všetkých hráčskych postov a polčas vyhrali 12:9. Na začiatku druhého polčasu Lehota zvýšila náskok až na 17:11 a tak tréner domácich J.Čaraj dal príležitosť všetkým hráčom. Hosťujúce družstvo, ktoré pricestovalo len s 8 hráčmi bojovalo až do konca, no naviac ako na zníženie náskoku domácich sa nezmohlo. Domáce družstvo zvíťazilo zaslúžene a získalo prvé 2 jarné body po víťazstve 22:17.

TJ Baník  Lehota pod Vtáčnikom - KHá Dubnica nad Váhom 22:17 (12:9) zostava TJ Baník : M.Szabo - M.Herchl 1, N.Feješ 6, M.Pastierik 1, P.Homola 1, P.Sedlák 1, J.Václavík, B.Cipov 2, T.Homola 4, Š.Hanzel 2, M.Hanzel, P.Fantura 1, T.Pekárek 3, L.Píš  ....   rozhodcovia - M.Rudinský, B.Chrebeňová.

V druhom sobotňajšom zápase nastúpili domáce ženy TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom  na svoj druhý zápas 2.ligy žien proti družstvu HKŽ Nové Zámky. S favoritom zápasu podalo naše mladé družstvo bojovný výkon, ale  skúsené novozámocké družstvo predviedlo dobrý výkon a po zásluhe zvíťazilo. V domácej bránke opäť veľmi dobrý výkon podala M.Kmeťová, najlepšou hráčkou Lehoty p/Vt. bola A.Pánisová, autorka 6 gólov.

TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HKŽ Nové Zámky 11:20 (6:14) zostava TJ Baník:  M.Kmeťová, L.Medzihorská - A.Gašparovičová, G.Moniaková 2, S.Marečeková, R.Iliášová, A.Pánisová 6, Michaela Píšová 1, Martina Píšová, Z.Šestáková 1, N.Pokorná 1, Z.Šebestová, M.Mičíková   ....   rozhodcovia - M.Rudinský, B.Chrebeňová.

14.04.2012 - Návrat Lýdie Jakubisovej (Fábryovej) na palubovky.

Slovenská reprezentantka Lýdia Jakubisová sa po zranení kríženého väziva vrátila na palubovku. V záverečnom kole základnej časti nemeckej bundesligy prispela dvoma gólmi k triumfu HC Thüringen nad SVG Celle 37:24. Presadili sa aj jej spoluhráčky a krajanky - Petra Popluhárová štyrmi a Dagmar Stuparičová jedným gólom. Thüringen obsadil v konečnej tabuľke prvú priečku.

slovakhandball.sk

31.03.2012 - Ženy s vysokou prehrou v Kolárove

Ženy TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom odohrali, na svoj prvý jarný zápas 2.ligy žien v hádzanej v športovej hale v Kolárove s domácim družstvom s výsledkom 40:10 (19:6). Domáce družstvo si už v prvom polčase vypracovalo dostatočný náskok, hru jasne kontrolovalo, v druhom polčase náskok ešte výrazne zvýšilo a zaslúžene zvíťazilo. Naše družstvo nastúpilo bez brankárok (chytala Z.Šebestová-spojka), nepremenilo 6 sedemmetrových hodov, podalo však veľmi slabý výkon.

HŠK Kolárovo - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 40:10 (19:6) zostava a góly TJ Baník:  Z.Šebestová - A.Gašparovičová, G.Moniaková 2, I.Matejovičová 3, R.Dorotíková, A.Pánisová 3, I.Hološková 2, E.Ďurinová, N.Pokorná

09.04.2012 - Slovenské juniorky zavŕšili účinkovanie v kvalifikácii MS 2012 ziskom prvého bodu

Juniorské hádzanárske reprezentantky Slovenska, ktoré prišli o šancu vybojovať si účasť na majstrovstvách sveta hráčok do 20 rokov v Česku (1. - 15. júla 2012), sa rozlúčili s turnajom 3. kvalifikačnej skupiny vo švédskom Helsingborgu nerozhodným výsledkom. (čítaj viac ...... )

07.04.2012 - Kvalifikácia MS 2012 v hádzanej hráčok do 20 rokov: Švédsko - Slovensko 38:21 (20:8)

Juniorské hádzanárske reprezentantky Slovenska neuspeli ani v druhom stretnutí o účasť na majstrovstvách sveta hráčok do 20 rokov v Česku (1. - 15. júla 2012).

06.04.2012 - Prehra junioriek SR s Nórkami o 4 góly v kvalifikácii MS

Kvalifikácia MS 2012 v hádzanej hráčok do 20 rokov: Nórsko - Slovensko 22:18 (10:7)   (čítaj viac .......)

Ďakujeme všetkým priaznivcom a fanúšikom hádzanej za povzbudzovanie našich družstiev v súťažnom ročníku 2007 / 2008

......dňa 28.05.2008 - Správa HO - Regionálnych výber STRED (RVS) hráčok ročník narodenia 1994 a ml. sa uskutočnil v nedeľu  01.6.2008 v Trenčíne. Z družstva starších žiačok TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom sa výberu zúčastnili Pokorná Petra - 1994, Pastieriková Barbora - 1994, Dorotíková Radka - 1995. O ich výsledkoch Vás budeme informovať.
......dňa 15.05.2008 - Správa SZH - dňa 31.5.2008 o 18,00 hod. v Trenčíne sa uskutoční play off zápas žien SVK – UKR o postup na ME 2008, ktoré sa konajú - v Macedónsku od 2.-14.12. 2008.
......dňa 20.01.2008 - Družstvo žien obsadilo 3.miesto na turnaji v Púchove. Výsledky - turnaj ženy Púchov 20.1. 2008.doc (113 KB)
......dňa 19.01.2008 - Družstvo starších žiačok obsadilo 2 x 3.miesto na turnajoch Púchove. Turnaj st.žiačok Púchov 12.-13.1 2008.pdf .
......dňa 15.12.2007 - Družstvo veteránov ......... Výsledky turnaj Modra 15.12.2007.pdf (44 KB)
......dňa 13.11.2007 - výbor HO TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom oficiálne požiadal hraciu komisiu SZH o preloženie zostávajúcich štyroch zápasov jesennej časti 2.ligy mužov do jarnej časti súťaže.
......dňa 11.11.2007 výbor HO TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom oznamuje, že stretnutie 2.ligy mužov Piešťany B - Lehota sa v nedeľu 11.11.2007 neuskutočnilo pre dopravnú haváriu 7 hráčov Baníka Lehoty p/V. Havária sa stala tesne pred obcou Rajčany (Topoľčany) okolo 13.30 hod. Tréner Baníka ing Pokorný Jozef a Pastierik Ľuboš boli s menšími poraneniami prepustení do domáceho liečenia, predseda klubu Pastierik Peter a štyria hráči (Hamáček Juraj, Sedlák Peter, Herchl Michal, Homola Peter) boli hospitalizovaní v nemocnici v Topoľčanoch. Hamáček Juraj utrpel vážne zranenie hlavy a po stabilizácií bol prevezený do nemocnice v Nových Zámkoch, kde podstúpi ďaľšie vyšetrenia. Ostatní zranení sú stabilizovaní a sú mimo ohrozenia života. Prajeme si a dúfame, že Juraj Hamáček sa čo najskôr uzdraví a vráti sa do svojej rodiny a medzi nás !!!
....dňa 01.11.2007 - Rozvrh telocvične.pdf (33 KB)
....dňa 30.06.2007 ..... ...... Hráči a hráčky, zaradení do reprezentačných výberov 2007/2008
Lýdia Jakubisová (Fábryová) 1981         HSG Sulzbach / Leidersbach            reprezentáčné družstvo - ženy
Ivana Bahylová  1989                           HK Štart Trenčín                              reprezentáčné družstvo - juniorky 20r.
Viliam Hurtiš 1990                               MŠK Hant Považská Bystrica           reprezentáčné družstvo - kadeti 1990
Petronela Kováčiková 1993                   HK Bradlan Brezová pod Bradlom     reprezentáčné družstvo - kadetky 1992